Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

FUNMUSIC OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

66 külastajat

4 jälgijat

FUNMUSIC OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, FUNMUSIC OÜ registreeriti 8 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab T. D..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 009 tk ehk 16.1% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus" riiulisse vorbitud 460 ettevõtet (18.6% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis FUNMUSIC OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti T. D. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 57-aastane mees, T. D. (s. 25.06.1963). T. D. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 2 ettevõtte juhtimisest saadud 9 aastase ärikogemuse. Enne FUNMUSIC OÜ etteotsa asumist oli ta FAN TRANSPORT OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. FUNMUSIC OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige T. D. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..