Meedialeht
Vali raport X

MK FINANTS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

246 külastajat

90 jälgijat

MK FINANTS OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, MK FINANTS OÜ registreeriti 8 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis.

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse" riiulisse vorbitud 1 402 ettevõtet (68.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis MK FINANTS OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti N N ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 49-aastane mees, I. P. (s. 26.02.1971). I. P. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 23 ettevõtte juhtimisest saadud 15 aastase ärikogemuse. Enne MK FINANTS OÜ etteotsa asumist oli ta AIRLANDER OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. MK FINANTS OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige I. P. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 19, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 5 131 918 ja omanikele kasumit 1 928 465 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..