Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

JOIESPORT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

202 külastajat

0 jälgijat

JOIESPORT OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, JOIESPORT OÜ sündis 8 aastat tagasi, veel masu ajal kuid tiksus vaikselt 5 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis JOIESPORT OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. L. (03.03.1989) ja J. P. (28.10.1965). 3 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, A. L. kaunis keskeas 46 aastane, J. P..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JOIESPORT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle JOIESPORT OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

J. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle JOIESPORT OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

JOIESPORT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö" turul 116 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 17.5 miljonit eurot, millest JOIESPORT OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..