Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VÄRVIKS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 083 külastajat

5 jälgijat

VÄRVIKS OÜ: Sünnilugu

Pärnu linna kandis toimetav ettevõte, VÄRVIKS OÜ sündis 8 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VÄRVIKS OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. V. (10.05.1985) ja P. V. (11.09.1977). VÄRVIKS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 26 aastane, M. V. parimas nooruses 34 aastane, P. V..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VÄRVIKS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VÄRVIKS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

P. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne VÄRVIKS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PÄRNU LINN, MAI TN 38, MAI TN 38Y KÜ. VÄRVIKS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

VÄRVIKS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mootorsõidukite hooldus ja remont" turul 1398 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 622.3 miljonit eurot, millest VÄRVIKS OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..