Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ARENA CONSULTING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

115 külastajat

0 jälgijat

ARENA CONSULTING OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, ARENA CONSULTING OÜ registreeriti 8 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab T. T..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 535 tk ehk 32.4% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused" riiulisse vorbitud 2 927 ettevõtet (47.2% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ARENA CONSULTING OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti R. S. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 58-aastane mees, R. S. (s. 05.12.1961). R. S. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 200 ettevõtte juhtimisest saadud 5 aastase ärikogemuse. Enne ARENA CONSULTING OÜ etteotsa asumist oli ta AMAZING STUDIO OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. ARENA CONSULTING OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige R. S. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 470) ja kasumit oma omanikele - 191 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..