Meedialeht
Vali raport X

APOLLO KAUPLUSED OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

9 227 külastajat

129 jälgijat

APOLLO KAUPLUSED OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus APOLLO KAUPLUSED OÜ meeskonda 149 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 840 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 10 liikme võrra (7%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 630 EUR töötaja kohta (75%).

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 700 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 9 222 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 12 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt ei piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaasta perioodi (2018) lõpetas ettevõte kahjumiga. Juhul, kui ettevõte tõstaks palka igale töötajale 100 EUR/kuus, suureneks ettevõtte kahjum veelgi 239 592 EUR võrra.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

APOLLO KAUPLUSED OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..