Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VGFS FINANCIAL SERVICES ESTONIA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

341 külastajat

27 jälgijat

VGFS FINANCIAL SERVICES ESTONIA OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, VGFS FINANCIAL SERVICES ESTONIA OÜ sündis 8 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VGFS FINANCIAL SERVICES ESTONIA OÜ on selle vanuse juba ületanud! Nende 2018 aasta käive (680870.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti T. A. M. (15.06.1965) ja M. P. (12.01.1976). VGFS FINANCIAL SERVICES ESTONIA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 46 aastane, T. A. M. kaunis keskeas 36 aastane, M. P..

T. A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VGFS FINANCIAL SERVICES ESTONIA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VGFS FINANCIAL SERVICES ESTONIA OÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VGFS FINANCIAL SERVICES ESTONIA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam VGFS FINANCIAL SERVICES ESTONIA OÜ eesotsas ei toimeta.

VGFS FINANCIAL SERVICES ESTONIA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Veokite rentimine ja kasutusrent" turul 246 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 127.5 miljonit eurot, millest VGFS FINANCIAL SERVICES ESTONIA OÜ osa on tubli 9.6%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..