Meedialeht
Vali raport X

SYSTEM CHECK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 132 külastajat

6 jälgijat

Featured Image

SYSTEM CHECK OÜ: Edulugu

SYSTEM CHECK OÜ alustas peaaegu 8 aastat tagasi, mil juhatuse liige Ivar Valm selle asutas, kes alles alustas ettevõtlusega.
SYSTEM CHECK OÜ valdkond on arhitekti- ja inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine. Samas valdkonnas (EMTAK 711) on tegutsevaid ettevõtteid 2020 aasta seisuga kokku 517 tükki, kes annavad tööd kokku 1062-le inimesele ja kogu valdkonna 2020 käibeprognoos on ca 72.91 miljonit eurot.

SYSTEM CHECK OÜ - Varad ja finantsid 2018

  • Ühe töötaja tootlikkus: 16 330€
  • kasumimarginaal: 9%
  • Töötajate arv jäi samaks.

Asukoht

Ettevõtte juriidiline aadress on Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 50.

Turuosa

SYSTEM CHECK OÜ on ettevõte, kelle käive moodustab 2019 aastal turuosast ca 0 protsenti. Viimase aasta jooksul on ettevõte teeninud omanikutulu 1 tuhat eurot, tehes selleks käivet kokku 20,88 tuhat eurot.
2018 20882.00

VALDKONNA TOP 3 - 2018 aastal (Arhitekti- ja inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine)

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

Irid Sisene
Kõik artiklid