Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

REVAL SEAFOOD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

805 külastajat

58 jälgijat

REVAL SEAFOOD OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, REVAL SEAFOOD OÜ sündis 8 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis REVAL SEAFOOD OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti H. V. (02.10.1973), M. S. (23.02.1966), H. V. (02.10.1973) ja E. S. (23.10.1938). REVAL SEAFOOD OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, H. V. kaunis keskeas 46 aastane, M. S. kaunis keskeas 39 aastane, H. V. juba pensionieas 74 aastane, E. S..

H. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne REVAL SEAFOOD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet REYKTAL AS. REVAL SEAFOOD OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. REVAL SEAFOOD OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

H. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne REVAL SEAFOOD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TROMTAL OÜ. Täna ta siiski enam REVAL SEAFOOD OÜ eesotsas ei toimeta.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne REVAL SEAFOOD OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam REVAL SEAFOOD OÜ eesotsas ei toimeta.

REVAL SEAFOOD OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Merekalapüük" turul 181 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 7.6 miljonit eurot, millest REVAL SEAFOOD OÜ osa on kahanenud alla 16.7%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..