Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LINGUA FRANCA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

61 külastajat

1 jälgija

LINGUA FRANCA OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, LINGUA FRANCA OÜ registreeriti 7 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab I. L..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Raamatute jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" riiulisse vorbitud 23 ettevõtet (21.3% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis LINGUA FRANCA OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti I. L. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 36-aastane naine, I. L. (s. 25.10.1983). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. LINGUA FRANCA OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige I. L. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..