Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

SCANDINAVIAN FUEL COMPANY OÜ: Tegevusaruanne 2017

Scandinavian Fuel Company peamine tegevusala on sporditoitude jae- ja hulgimüük Balti riikides ja Skandinaavias. Peamisteks ettevõtte poolt esindatavateks kaubamärkideks antud piirkondades on Science in Sport ja muud väiksemad kaubamärgid. Simply Chocolate ja teiste kaubamärkide maaletoomine lõpetati tehase tarneraskuste tõttu meie piirkonda 2017. aasta lõpus.

aastal alustati projektiga, läbi mille sooviti tugevdada Baltikumis müügivõrku ja kahekordistada käivet, andesriikide distributsiooni professionaalsetele kohalikele partneritele, samal ajal liikudes Skandinaavia turgudele. Selleks sõlmiti mitmeid kokkuleppeid koostööpartneritega, kuid need lepingud lõpetati vastastikusel kokkuleppel 2017. aastal, sest ühiseid eesmärke ei saavutatud. Sellest tulenevalt ostis ettevõte tagasi laoseisu, mille pidi osaliselt maha kandma ja teisalt tegema realiseerimiseks kulusid, kandes suuremaid kulusid. 2017. aasta oli jooksvalt kasumis, keskmise bruttomarginaaliga 46%, kuid eeltoodud juhtumi tõttu hinnati varud aasta lõpus alla. Antud olukorra rahavooliseks lahendamiseks tugevdas ka omanik ettevõtte bilanssi.

aasta aasta lõpuks lihtsustati ja efektiivistati tegevust, tarnides otse edasimüüjate keskladudesse ja läbi selle kavähendades töötajate arvu. 2018. aasta eesmärgid on otse-tarne lepingute sõlmimine (sealjuures Baltikumi-tasemel) suuremate edasimüüjatega turul, seoses sellega uue arvestus- ja raamatupidamissüsteemi juurutamisega, sealjuures ehitades uut veebikaubanduse platvormi, mis on peakontori veebipoe kohalik lahendus - läbi selle suurendades käivet, kuid vähendades jätkuvalt kulusid.

Jätkuvalt tegeletakse Skandinaavia turgudele pürgimisega koostöös peakontoriga (SIS LTD), samuti parimate logistiliste lahenduste leidmisega antud turgudele. Võimalikud on liitumised ja mitmed sünergia-leidmised, sealjuures ka regiooni teiste maaletoojatega, samuti kapitali kaasamine.

Peamised finantssuhtarvud:

20172016
Lühiajaliste kohustuste kattekordaja2.494.77
ROA-31,25
ROE-42,55

Suhtarvude arvutamisel kasutaud valemid:

-Lühiajaliste kohustuste kattekordaja (kordades) = käibevara / lühiajalised kohustused

-ROA (%)= puhaskasum / varad kokku* 100

-ROE (%)= puhaskasum/ omakapital kokku * 100

Scandinavian Fuel Company ei ole väljastanud garantiisi ega võtnud kohustusi, mis võiksid mõjutada järgmiste majandusaastate tulemusi.

Kristo Reinsalu

/digitaalselt allkirjastatud/

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

SCANDINAVIAN FUEL COMPANY OÜ storybook

?

SCANDINAVIAN FUEL COMPANY OÜ seosed veebis

Veebisügavustest SCANDINAVIAN FUEL COMPANY OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

SCANDINAVIAN FUEL COMPANY OÜ viimased sündmused

?
icon

Käibemaksukohustuse muutus.

KMKR number EE101606170, käibemaksukohustuse lõppkuupäev 2020-02-10

icon

Maksuvõlgnevuse vähenemine.

Maksuvõlgnevus vähenes 5 998,34 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

icon

Maksuvõlgnevuse vähenemine.

Maksuvõlgnevus vähenes 1,96 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..