CARTEST OÜ: Riigihangete lugu
CARTEST OÜ on läbi aja võitnud ühe riigihanke ja see võideti 4 aastat tagasi, aastal 2016, kui võideti hange "Eesti Energia AS hange: kontserni sõidukite tehnilise ülevaatuse teenus". Vastutasuks on kodanike hüvanguks teenust osutatud või töid tehtud 238 euro eest.
Loorberitele puhkama ei jäädud, ka muud tööd tehti sama suure hooga ja 2018. aasta käive panigi varasematele pika puuga ära.Hanke osakaal moodustas CARTEST OÜ käibest 1/526. Riigihankest saadava sissetuleku ära langemine käibes väga hullusti tunda ei annaks, aga pingutama mujal sunniks ikka.
CARTEST OÜ on üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 1 korral.
Tegu on seejuures igati väärika partneriga riigile, kes ise maksab aastas riigikassasse makse rohkem, kui on saanud müügikäivet kõikidest oma riigihangetel osalemistest kokku. Nagu oma klassi oivik, ei ole see ettevõte oma ajaloos jätnud täitmata ei maksu- ega aruandluskohustusi, ega jätnud äripartnereid pika ninaga.
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kommentaare ei ole