Meedialeht
Vali raport X

KUBJA ARENDUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

307 külastajat

47 jälgijat

KUBJA ARENDUS OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, KUBJA ARENDUS OÜ registreeriti 7 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab I. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 531 tk ehk 26.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Elamute ja mitteeluhoonete ehitus" riiulisse vorbitud 2 777 ettevõtet (30.5% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis KUBJA ARENDUS OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti I. S. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 70-aastane mees, I. S. (s. 07.05.1950). I. S. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 1 ettevõtte juhtimisest saadud 12 aastase ärikogemuse. Enne KUBJA ARENDUS OÜ etteotsa asumist oli ta PARKEMAR OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. KUBJA ARENDUS OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..