Meedialeht
Vali raport X

CHALARO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

411 külastajat

CHALARO OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, CHALARO OÜ sündis 7 aastat tagasi.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis CHALARO OÜ on selle vanuse juba ületanud! Nende 2019 aasta käive (186354.00 eurot) näitab, et töö käib.

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

×
Irid
Sisene
Kõik artiklid

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Reisikorraldajate tegevus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Reisibüroode tegevus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Reisimisega seotud tegevused / On jälgimise all Ei ole jälgimise all