Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

STILLABUNT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

6 406 külastajat

87 jälgijat

STILLABUNT OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, STILLABUNT OÜ sündis 7 aastat tagasi.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis STILLABUNT OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti M. P. (08.11.1985), M. K. (24.02.1981) ja R. V. (18.10.1976). STILLABUNT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, M. P. parimas nooruses 32 aastane, M. K. kaunis keskeas 37 aastane, R. V..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne STILLABUNT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on STILLABUNT OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Ta on STILLABUNT OÜ-s mitugi korda juhitööd teinud, kuid tänaseks juba muud väljakutsed valinud.

. Enne STILLABUNT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet HOLIDAY INVEST OÜ. Täna ta siiski enam STILLABUNT OÜ eesotsas ei toimeta.

STILLABUNT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Reklaamiagentuurid" turul 735 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 98.2 miljonit eurot, millest STILLABUNT OÜ osa on kahanenud alla 1.4%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..