Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

GLOBAL CONSULTING SOLUTION OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

26 külastajat

0 jälgijat

GLOBAL CONSULTING SOLUTION OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, GLOBAL CONSULTING SOLUTION OÜ registreeriti 6 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab E. A. P. E..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 531 tk ehk 26.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Silla- ja tunneliehitus" riiulisse vorbitud 6 ettevõtet (20.0% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis GLOBAL CONSULTING SOLUTION OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 51-aastane mees, A. R. (s. 05.10.1968). A. R. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 344 ettevõtte juhtimisest saadud 17 aastase ärikogemuse. Enne GLOBAL CONSULTING SOLUTION OÜ etteotsa asumist oli ta ID MIST OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. GLOBAL CONSULTING SOLUTION OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. R. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 53, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..