Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PÜHAJÄRVE RESIDENCE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

200 külastajat

2 jälgijat

PÜHAJÄRVE RESIDENCE OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, PÜHAJÄRVE RESIDENCE OÜ registreeriti 6 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis.

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 283 tk ehk 11.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Enda kinnisvara ost ja müük" riiulisse vorbitud 1 035 ettevõtet (36.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis PÜHAJÄRVE RESIDENCE OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti R. N. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 51-aastane mees, R. N. (s. 22.09.1968). R. N. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 21 ettevõtte juhtimisest saadud 14 aastase ärikogemuse. Enne PÜHAJÄRVE RESIDENCE OÜ etteotsa asumist oli ta SAMANDEL OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. PÜHAJÄRVE RESIDENCE OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige R. N. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 7, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 49 848) ja kasumit oma omanikele 3 766 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..