Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ILPAK TEENUSED TÜ

Meedialeht ja uudisvoog

35 külastajat

1 jälgija

ILPAK TEENUSED TÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, ILPAK TEENUSED TÜ registreeriti 6 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab I. P..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 870 tk ehk 19.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu posti- ja kulleriteenistus" riiulisse vorbitud 124 ettevõtet (22.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ILPAK TEENUSED TÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti K. P. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 37-aastane mees, I. P. (s. 08.11.1982). I. P. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 1 ettevõtte juhtimisest saadud 7 aastase ärikogemuse. Enne ILPAK TEENUSED TÜ etteotsa asumist oli ta OBRERO EESTI OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. ILPAK TEENUSED TÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..