Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

REINVESTOR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

120 külastajat

0 jälgijat

REINVESTOR OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, REINVESTOR OÜ registreeriti 6 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. U..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 283 tk ehk 11.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" riiulisse vorbitud 2 326 ettevõtet (15.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis REINVESTOR OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti A. U. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 39-aastane mees, A. U. (s. 30.09.1980). A. U. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 7 ettevõtte juhtimisest saadud 12 aastase ärikogemuse. Enne REINVESTOR OÜ etteotsa asumist oli ta KORT INVESTEERINGUD OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. REINVESTOR OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. U. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..