Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DELUX LOGISTIC OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

345 külastajat

10 jälgijat

DELUX LOGISTIC OÜ: Tudulugu

Viljandi kandi aadressiga ettevõte, DELUX LOGISTIC OÜ registreeriti 6 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab G. V. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 870 tk ehk 19.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Kaubavedu maanteel" riiulisse vorbitud 1 174 ettevõtet (19.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis DELUX LOGISTIC OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 75-aastane mees, G. V. S. (s. 10.09.1945). G. V. S. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 3 ettevõtte juhtimisest saadud 15 aastase ärikogemuse. Enne DELUX LOGISTIC OÜ etteotsa asumist oli ta BESTBED OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. DELUX LOGISTIC OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige G. V. S. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 8, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 12 700 ja omanikele kasumit 12 291 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..