Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

NOVATOR ENERGY OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

53 külastajat

2 jälgijat

NOVATOR ENERGY OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, NOVATOR ENERGY OÜ registreeriti 6 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab K. C. J..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" riiulisse vorbitud 4 256 ettevõtet (38.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis NOVATOR ENERGY OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti S. N. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 43-aastane mees, S. N. K. (s. 24.09.1976). S. N. K. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 6 ettevõtte juhtimisest saadud 3 aastase ärikogemuse. Enne NOVATOR ENERGY OÜ etteotsa asumist oli ta PROSSIMO INVESTMENTS OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. NOVATOR ENERGY OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige S. N. K. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 6, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..