Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TIMBER MANAGEMENT PARTNER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

17 külastajat

4 jälgijat

TIMBER MANAGEMENT PARTNER OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, TIMBER MANAGEMENT PARTNER OÜ registreeriti 6 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab J. M. J..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" riiulisse vorbitud 4 256 ettevõtet (38.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TIMBER MANAGEMENT PARTNER OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti L. M. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 39-aastane naine, L. M. (s. 11.12.1980). L. M. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 1766 ettevõtte juhtimisest saadud 9 aastase ärikogemuse. Enne TIMBER MANAGEMENT PARTNER OÜ etteotsa asumist oli ta BJELKSTRÖM MANAGEMENT OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. TIMBER MANAGEMENT PARTNER OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige L. M. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 41, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 26 276) ja kasumit oma omanikele 1 425 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..