Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LTT EKSPERTTEENUSED OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

93 külastajat

1 jälgija

LTT EKSPERTTEENUSED OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, LTT EKSPERTTEENUSED OÜ registreeriti 6 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. V..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Finantsnõustamine" riiulisse vorbitud 360 ettevõtet (51.6% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis LTT EKSPERTTEENUSED OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti A. V. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 35-aastane mees, A. V. (s. 06.11.1984). A. V. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 10 ettevõtte juhtimisest saadud 7 aastase ärikogemuse. Enne LTT EKSPERTTEENUSED OÜ etteotsa asumist oli ta TARTU LINN, LAO TN 2 KÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. LTT EKSPERTTEENUSED OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. V. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 6, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 2 712 532) ja kasumit oma omanikele 29 976 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..