Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SAUNA MANAGER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

814 külastajat

2 jälgijat

SAUNA MANAGER OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, SAUNA MANAGER OÜ registreeriti 6 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. H..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 903 tk ehk 25.0% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine" riiulisse vorbitud 54 ettevõtet (22.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis SAUNA MANAGER OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti M. H. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 34-aastane mees, M. H. (s. 06.11.1985). M. H. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 7 aastase ärikogemuse. Enne SAUNA MANAGER OÜ etteotsa asumist oli ta SAUNA EHITUS OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. SAUNA MANAGER OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. H. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 6, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..