Meedialeht
Vali raport X

HOOLDUSJUHT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 964 külastajat

10 jälgijat

HOOLDUSJUHT OÜ: Riigihangete lugu

HOOLDUSJUHT OÜ on läbi aja võitnud erinevaid riigihankeid, sagedusega keskmiselt 2,7 korda aastas ja esimene neist võideti 6 aastat tagasi, aastal 2014. Riigipirukast on ettevõte osa saanud kokku 16 korda.

Rekordiline oli ettevõtte jaoks aga aasta 2018, mil võideti kõige suuremas summas hange "Tehnohooldusteenuse tellimise raamhange alates 2018", kogumaksumusega 7 500 000 eurot. Hanke võitmine võimaldas vist rahulikumalt võtta, sest olulist käibekasvu see ettevõttele ei andnud.

Keskmiselt moodustab ühe võidetud hanke osakaal HOOLDUSJUHT OÜ käibest aga tervelt 100%! Seda on väga palju ja riigihankest saadava sissetuleku ära langemine annaks firma käibele ilmselt surmahoobi.

Sestap on täiesti mõistetav ka ettevõtte aktiivsus hangetel – kokku on HOOLDUSJUHT OÜ nende võidetud hangete kohta üldse riigihangetel osalenud (teinud pakkumisi) 20 korda. Arvestades riigihangetega kaasnevat bürokraatiat, röövib see ilmselt muu rahateenimise arvelt palju aega.

Tegu on seejuures sellise partneriga riigile, kes keskmiselt maksab riigikassasse makse 1,5% riigihankel osalemisest saadud müügikäibe suhtes.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..