Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

BEE DANCE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

198 külastajat

2 jälgijat

BEE DANCE OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, BEE DANCE OÜ registreeriti 5 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab V. P..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" riiulisse vorbitud 4 256 ettevõtet (38.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis BEE DANCE OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti N N ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 61-aastane mees, V. P. (s. 26.03.1959). V. P. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 2 ettevõtte juhtimisest saadud 15 aastase ärikogemuse. Enne BEE DANCE OÜ etteotsa asumist oli ta PP KONSULTATSIOONITEENUSTE AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. BEE DANCE OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige V. P. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..