Meedialeht
Vali raport X

KRIHAUS GRUPP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

588 külastajat

5 jälgijat

KRIHAUS GRUPP OÜ: Edulugu

KRIHAUS GRUPP OÜ alustas peaaegu 6 aastat tagasi, mil juhatuse liige T. L. selle asutas, omades selleks ajaks ettevõtluskogemust ligikaudu 5 aastat.
KRIHAUS GRUPP OÜ valdkond on põranda- ja seinakatete paigaldus. Samas valdkonnas (EMTAK 43331) on tegutsevaid ettevõtteid 2020 aasta seisuga kokku 451 tükki, kes annavad tööd kokku 1406-le inimesele ja kogu valdkonna 2020 käibeprognoos on ca 86.55 miljonit eurot.

Asukoht

Ettevõtte juriidiline aadress on Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Jõgeva linn, Tähe tn 10-11.

Turuosa

KRIHAUS GRUPP OÜ on ettevõte, kelle käive moodustab 2019 aastal turuosast ca 0 protsenti. Viimase viie aasta jooksul on ettevõte teeninud omanikutulu 74 eurot, tehes selleks käivet kokku 13,82 tuhat eurot.
2015 - 3 241 EUR
2016 - 0 EUR / langes 100,0 protsenti
2017 - 120 EUR / jäi samaks
2018 - 4 247 EUR / tõusis 3439,17 protsenti
2019 - 6 212 EUR / tõusis 46,27 protsenti

VALDKONNA TOP 3 - 2018 aastal (Põranda- ja seinakatete paigaldus)

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

×
Irid
Sisene
Kõik artiklid

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Põranda- ja seinakatete paigaldus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Lammutamine ehitusplatsidel / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Ehitusplatside puhastus / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Maaparandustööd / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Kaeve- ja mullatööd / On jälgimise all Ei ole jälgimise all