Meedialeht
Vali raport X

1 KINDLUSTUSMAAKLER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

493 külastajat

2 jälgijat

1 KINDLUSTUSMAAKLER OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus 1 KINDLUSTUSMAAKLER OÜ meeskonda 2 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 780 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 842 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 2 294 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 46 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 226 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 2 715 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

1 KINDLUSTUSMAAKLER OÜ tegutseb sektoris FINANTS- JA KINDLUSTUSTEGEVUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 912 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..