Meedialeht
Vali raport X

ARCAS TRAILER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 790 külastajat

9 jälgijat

ARCAS TRAILER OÜ: Ekspordilugu

ARCAS TRAILER OÜ teeb ka eksporti ning müük välismaale moodustas eelmise aasta jooksul ettevõtte käibest 131 protsenti ning kokku müüdi kaupu teistesse riikidesse 322 736 euro eest.

Kõige rohkem aeti äri Rootsi (98,9 protsenti käibest), Läti (0,8 protsenti käibest) ning Soome (0,2 protsenti käibest) turul, kuhu müüdi aasta jooksul kaupu 322 736 euro eest, mis moodustas 100 protsenti ettevõtte ekspordikäibest.

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

×
Irid
Sisene
Kõik artiklid

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Haagiste tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Mootorsõidukite tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Mootorsõidukikerede tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Mootorsõidukite seadmete tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Mootorsõidukite muude seadmete tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all