Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MADIS GC RECORDS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

251 külastajat

1 jälgija

MADIS GC RECORDS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, MADIS GC RECORDS OÜ peab selleni jõudmiseks veel 1 aastat aktiivselt tegutsema. Nende 2019 aasta käive (32703.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti C. M. (27.03.1992) ja G. M. (13.11.1988). MADIS GC RECORDS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, C. M. parimas nooruses 26 aastane, G. M..

C. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MADIS GC RECORDS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. MADIS GC RECORDS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

G. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne MADIS GC RECORDS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet RAKVERE LINN, VÕIDU TN 24 KÜ. MADIS GC RECORDS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

MADIS GC RECORDS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus" turul 365 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 6.8 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..