Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

RAILAU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

263 külastajat

2 jälgijat

RAILAU OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, RAILAU OÜ registreeriti 5 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab R. L..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 661 tk ehk 12.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Metsamajandust abistavad tegevused" riiulisse vorbitud 384 ettevõtet (18.5% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis RAILAU OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti R. L. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 35-aastane mees, R. L. (s. 25.02.1985). R. L. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 1 ettevõtte juhtimisest saadud 8 aastase ärikogemuse. Enne RAILAU OÜ etteotsa asumist oli ta DOLOSTAR OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. RAILAU OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige R. L. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 3, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..