Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH

Meedialeht ja uudisvoog

414 külastajat

54 jälgijat

PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH meeskonda 2 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 780 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 1 liikme võrra (-50%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 130 EUR töötaja kohta (17%).

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 900 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 120 917 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 1 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 799 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 9 591 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Lääne-Viru, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 961 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..