Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH

Meedialeht ja uudisvoog

414 külastajat

54 jälgijat

PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH: Sünnilugu

Lääne-Viru maakonnas toimetav ettevõte, PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH sündis 5 aastat tagasi.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH peab selleni jõudmiseks veel 1 aastat aktiivselt tegutsema. Nende 2019 aasta käive (3.11 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti R. P. (04.07.1951), M. K. (23.10.1972) ja T. K. (24.08.1957). PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 63 aastane, R. P. kaunis keskeas 42 aastane, M. K. küpses vanuses 57 aastane, T. K..

. Enne PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MUUGA PM OÜ. PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SIMUNA SPORDIKLUBI MTÜ. PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI JAHISPORDI LIIT MTÜ. Täna ta siiski enam PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH eesotsas ei toimeta.

PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete vahendamine" turul 60 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 86.1 miljonit eurot, millest PANDIVERE TERAVILJAÜHISTU TÜH osa on tubli 2.8%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..