Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTI DIISEL AS

Meedialeht ja uudisvoog

490 külastajat

6 jälgijat

EESTI DIISEL AS: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus EESTI DIISEL AS meeskonda 6 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 100 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga vähenes viimasel kvartalil meeskond 2 liikme võrra (-33%) ja töötasu langetati summas keskmiselt - 215 EUR töötaja kohta (-20%).

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 151 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 11 917 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 12 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 233 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 2 803 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

EESTI DIISEL AS tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..