Meedialeht
Vali raport X

ST FIN CONSULT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

168 külastajat

0 jälgijat

ST FIN CONSULT OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, ST FIN CONSULT OÜ registreeriti 5 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab T. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Edasikindlustus" riiulisse vorbitud 7 ettevõtet (22.6% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ST FIN CONSULT OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti T. S. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 28-aastane mees, T. S. (s. 14.07.1992). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. ST FIN CONSULT OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..