Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TJ VALDUSE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

109 külastajat

1 jälgija

TJ VALDUSE OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, TJ VALDUSE OÜ registreeriti 5 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab T. J..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Valdusfirmade tegevus" riiulisse vorbitud 1 625 ettevõtet (65.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TJ VALDUSE OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti T. J. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 54-aastane mees, T. J. (s. 26.07.1966). T. J. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 18 aastase ärikogemuse. Enne TJ VALDUSE OÜ etteotsa asumist oli ta KLAASIMEISTER AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. TJ VALDUSE OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..