Meedialeht
Vali raport X

KP INVESTEERINGUTE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

90 külastajat

0 jälgijat

KP INVESTEERINGUTE OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, KP INVESTEERINGUTE OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab K. P..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 283 tk ehk 11.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Enda kinnisvara ost ja müük" riiulisse vorbitud 1 035 ettevõtet (36.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis KP INVESTEERINGUTE OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti K. P. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 51-aastane mees, K. P. (s. 29.04.1969). K. P. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 9 ettevõtte juhtimisest saadud 15 aastase ärikogemuse. Enne KP INVESTEERINGUTE OÜ etteotsa asumist oli ta BRANDED STORES OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. KP INVESTEERINGUTE OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige K. P. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 464 616) ja kasumit oma omanikele -14 180 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..