Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HAGUDI PM OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

665 külastajat

1 jälgija

HAGUDI PM OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, HAGUDI PM OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis.

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük" riiulisse vorbitud 477 ettevõtet (27.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis HAGUDI PM OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti T. U. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 43-aastane mees, T. U. (s. 17.05.1977). T. U. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 7 ettevõtte juhtimisest saadud 9 aastase ärikogemuse. Enne HAGUDI PM OÜ etteotsa asumist oli ta HANGELAID OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. HAGUDI PM OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige T. U. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 5 697) ja kasumit oma omanikele -4 364 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..