Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

NORDEN LOGISTICS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

897 külastajat

4 jälgijat

NORDEN LOGISTICS OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 II kvartalis kuulus NORDEN LOGISTICS OÜ meeskonda 1 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 520 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes I kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 412 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 2 629 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 27 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 165 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 1 986 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

NORDEN LOGISTICS OÜ tegutseb sektoris FINANTS- JA KINDLUSTUSTEGEVUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 901 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 316 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..