Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MYOFIX OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

59 külastajat

0 jälgijat

MYOFIX OÜ: Tudulugu

Lääne-Viru kandi aadressiga ettevõte, MYOFIX OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab K. K. J..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge" riiulisse vorbitud 1 036 ettevõtet (29.7% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis MYOFIX OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti K. K. J. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 36-aastane naine, K. K. J. (s. 27.02.1984). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. MYOFIX OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..