Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MANAGEMENT ADVICE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

144 külastajat

0 jälgijat

MANAGEMENT ADVICE OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, MANAGEMENT ADVICE OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab I. B..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muud juriidilised toimingud" riiulisse vorbitud 464 ettevõtet (48.5% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis MANAGEMENT ADVICE OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti I. B. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 30-aastane mees, I. B. (s. 11.05.1990). I. B. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 3 ettevõtte juhtimisest saadud 3 aastase ärikogemuse. Enne MANAGEMENT ADVICE OÜ etteotsa asumist oli ta WECLEVER OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. MANAGEMENT ADVICE OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige I. B. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 3, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..