Meedialeht
Vali raport X

VEOKIABI TÜ

Meedialeht ja uudisvoog

441 külastajat

4 jälgijat

VEOKIABI TÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, VEOKIABI TÜ sündis 4 aastat tagasi.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, VEOKIABI TÜ peab selleni jõudmiseks veel 2 aastat aktiivselt tegutsema. Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. K. (28.02.1969) ja M. K. (10.05.1969). VEOKIABI TÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 46 aastane, A. K. (s. 28.02.1969); kaunis keskeas 46 aastane, M. K. (s. 10.05.1969).A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VEOKIABI TÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VEOKIABI TÜ eesotsas on juht tänase päevani. M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VEOKIABI TÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VEOKIABI TÜ eesotsas on juht tänase päevani.

VEOKIABI TÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mootorsõidukite hooldus ja remont" turul 1784 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 524.1 miljonit eurot, millest VEOKIABI TÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..