Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TANDEM EHITUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

83 külastajat

0 jälgijat

TANDEM EHITUS OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, TANDEM EHITUS OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab T. T..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 531 tk ehk 26.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus" riiulisse vorbitud 136 ettevõtet (15.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TANDEM EHITUS OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti T. T. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 54-aastane naine, A. R. (s. 19.03.1966). A. R. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 86 ettevõtte juhtimisest saadud 11 aastase ärikogemuse. Enne TANDEM EHITUS OÜ etteotsa asumist oli ta RVT LOGISTICS EST OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. TANDEM EHITUS OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. R. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 15, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 605 327 ja omanikele kasumit 166 535 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..