Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TALLEKE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

134 külastajat

1 jälgija

TALLEKE OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, TALLEKE OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. M..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 661 tk ehk 12.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Lamba- ja kitsekasvatus" riiulisse vorbitud 56 ettevõtet (13.3% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TALLEKE OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti M. M. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 50-aastane mees, M. M. (s. 06.01.1970). M. M. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 19 ettevõtte juhtimisest saadud 18 aastase ärikogemuse. Enne TALLEKE OÜ etteotsa asumist oli ta MOKA AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. TALLEKE OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Okasroosikese ärataja M. M. on olnud selline, kelle käes ettevõte haigeks jääb (tekivad võlad või kahaneb tulemus) ning hullemal juhul lõpuks koomasse langeb.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..