Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

IIDA HALDUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

190 külastajat

1 jälgija

IIDA HALDUS OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, IIDA HALDUS OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. M..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 661 tk ehk 12.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad" riiulisse vorbitud 209 ettevõtet (11.7% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis IIDA HALDUS OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti K. G. L. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 33-aastane naine, M. M. (s. 03.10.1986). M. M. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 7 ettevõtte juhtimisest saadud 7 aastase ärikogemuse. Enne IIDA HALDUS OÜ etteotsa asumist oli ta ORGANIC PRODUCTS OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. IIDA HALDUS OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. M. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 5, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 390) ja kasumit oma omanikele 437 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..