Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LITTLE ITALY OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

340 külastajat

2 jälgijat

LITTLE ITALY OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, LITTLE ITALY OÜ sündis 4 aastat tagasi.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, LITTLE ITALY OÜ peab selleni jõudmiseks veel 2 aastat aktiivselt tegutsema. Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti S. T. (03.06.1986), K. T. (17.06.1989), L. F. N. C. (19.02.1984), T. T. (09.07.1965) ja R. T. (17.11.1974). LITTLE ITALY OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 29 aastane, S. T. parimas nooruses 26 aastane, K. T. parimas nooruses 31 aastane, L. F. N. C. kaunis keskeas 50 aastane, T. T. kaunis keskeas 41 aastane, R. T..

S. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LITTLE ITALY OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. LITTLE ITALY OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LITTLE ITALY OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam LITTLE ITALY OÜ eesotsas ei toimeta.

L. F. N. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LITTLE ITALY OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam LITTLE ITALY OÜ eesotsas ei toimeta.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne LITTLE ITALY OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam LITTLE ITALY OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne LITTLE ITALY OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TAMSALU EBE MTÜ. Täna ta siiski enam LITTLE ITALY OÜ eesotsas ei toimeta.

LITTLE ITALY OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Restoranid jm toitlustuskohad" turul 1398 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 385.1 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..