Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Mattias Nõlvak: Persoonilugu

Mattias Nõlvak alustas äritegevusega 3 aastat tagasi, olles ise siis 24-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2016 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 4 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Mattias Nõlvak

Mattias Nõlvak on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Juhatuse liige 1 ettevõttes
  • Omanik 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Mattias Nõlvak viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 4-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine01
Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused10
Kindlustusagentide ja -vahendajate tegevus10
Ettevõtjate ja tööandjate organisatsioonide tegevus10

Väärtuse loomine

Täna on Mattias Nõlvak leivaisaks vaid ühele töötajale, kellele maksab palka keskmiselt 465 eurot ja saab temalt aastas kasumina vastu 0 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Mattias Nõlvak on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 0 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 4995 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 18 749 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Mattias Nõlvak äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet REGISTER OÜ, kus ta oli juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused". Seal konkureerib ta 480 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,2 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 1,29 miljonit eurot (2018 a.).

Eksportöör

Mattias Nõlvak ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Mattias Nõlvak ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Mattias Nõlvak kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Mattias Nõlvak isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 18 749 eurot.

Riigihangete võitmine

Mattias Nõlvak ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Mattias Nõlvak endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 17 430 euro jagu, seda perioodil 2016 – 2017. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2017. aastal ettevõttele REGISTER OÜ, kus Mattias Nõlvak oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 17 430 eurot ning see anti projekti "KOHTULAHENDITE ANALÜÜSIMOOTOR 2014-2020.4.04.16-0312" teostamiseks 2 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Mattias Nõlvak juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam REGISTER OÜ. Seda ettevõtet juhib 3 juhatuse liiget, kes annavad tööd 16-le inimesele ja kes teevad käivet 1,06 miljonit eurot (2019 a. seisuga). Mattias Nõlvak oli selles ettevõttes juhatuse liige 2 kuud tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 1 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Mattias Nõlvak on võimekas juht valdkonnas Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Edu otsides on Mattias Nõlvak ka ebaõnnestunud valdkonnas Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

M.N. OÜ storybook

?

M.N. OÜ seosed veebis

Veebisügavustest M.N. OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

M.N. OÜ viimased sündmused

?
icon

M.N. OÜ

12.11.2018

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Mattias Nõlvak (13.03.1992) lisatud ettevõtte juhatusse

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..