Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Wojciech Baldyga: Persoonilugu

Wojciech Baldyga alustas äritegevusega 3 aastat tagasi, olles ise siis 39-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2016 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 2 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Wojciech Baldyga

  • Ta on Juhatuse liige 1 ettevõttes

Lisaks sellele suudab Wojciech Baldyga toimetada mitmel rindel, ta on tegutsenud või tegutseb 2-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük11
Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük10

Väärtuse loomine

Täna paneb Wojciech Baldyga leiva 9 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1315 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes A.L.M. AUTOMOTIVE OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1315 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 4250 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1315 eurot bruto, maksab ta ettevõttes A.L.M. AUTOMOTIVE OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 4250 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Wojciech Baldyga on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 38 251 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 122 694 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 755 251 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Wojciech Baldyga äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet A.L.M. AUTOMOTIVE OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük". Seal konkureerib ta 344 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,03 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 446 330 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Wojciech Baldyga on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on A.L.M. AUTOMOTIVE OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Saksamaa. Ta konkureerib seal 1521 ettevõttega ning on oma 40 486 eurose käibega 782. kohal. Ekspordi kaudu on Wojciech Baldyga viimati kokku kasumit toonud 446 330 eurot.

Ebaõnnestumised

Wojciech Baldyga on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Wojciech Baldyga ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Wojciech Baldyga kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Riigihangete võitmine

Wojciech Baldyga ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Wojciech Baldyga täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Wojciech Baldyga juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam MOCOM OÜ. Seda ettevõtet juhib 1 juhatuse liige, kes annab tööd 2-le inimesele ja kes teevad käivet 180 897 eurot (2019 a. seisuga). Wojciech Baldyga oli selles ettevõttes juhatuse liige 1 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 9 kuud. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Wojciech Baldyga on võimekas juht valdkonnas Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

A.L.M. AUTOMOTIVE OÜ storybook

?

A.L.M. AUTOMOTIVE OÜ seosed veebis

Veebisügavustest A.L.M. AUTOMOTIVE OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

A.L.M. AUTOMOTIVE OÜ viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande puudumine.

Puudub "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Majandusaasta aruande puudumine.

Puudub "2017" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..