Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Kert Suvi: Persoonilugu

Kert Suvi alustas äritegevusega 3 aastat tagasi, olles ise siis 28-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2017 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 3 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, millest 2 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Kert Suvi

Kert Suvi on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 3 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Kert Suvi viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus01
Programmeerimine01
Arvutialased konsultatsioonid01

Väärtuse loomine

Täna saab 22 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Kert Suvi on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1995 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes ASA QUALITY SERVICES OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1995 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 6517 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1995 eurot bruto, maksab ta ettevõttes ASA QUALITY SERVICES OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 6517 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Kert Suvi on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 143 379 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 728 528 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 1,25 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Kert Suvi äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet ASA QUALITY SERVICES OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Arvutialased konsultatsioonid". Seal konkureerib ta 1135 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,5 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 1,44 miljonit eurot (2018 a.).

Eksportöör

Kert Suvi on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on ASA QUALITY SERVICES OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on muu Euroopa Liit. Ta konkureerib seal 2703 ettevõttega ning on oma 1,12 miljoni eurose käibega 203. kohal. Ekspordi kaudu on Kert Suvi viimati kokku kasumit toonud 1,44 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Kert Suvi on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Kert Suvi poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Kert Suvi kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Kert Suvi isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot.

Riigihangete võitmine

Kert Suvi on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 1,67 miljonit eurot. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu 1/2 firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et riik on ettevõtetele oluliseks sissetulekuallikaks. Enim arvuliselt on temaga juhatuse liikme või omaniku rolli läbi seotud ettevõtted läbi aja võitnud hankeid, mille korraldajaks on KAITSEMINISTEERIUM ja rahaliselt võttes - samuti KAITSEMINISTEERIUM. Hinnanguliselt üleüldse kõige suuremas summas (27 250) üksiku võidetud hanke korraldajaks oli KAITSEMINISTEERIUM ja võitjaks ASA QUALITY SERVICES OÜ.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Kert Suvi täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Kert Suvi on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus
  • Arvutialased konsultatsioonid
  • Programmeerimine

Edu otsides on Kert Suvi ka ebaõnnestunud valdkonnas Programmeerimine.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

ASA QUALITY SERVICES OÜ storybook

?

ASA QUALITY SERVICES OÜ peavoolumeedias

?

ASA QUALITY SERVICES OÜ seosed veebis

Veebisügavustest ASA QUALITY SERVICES OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

ASA QUALITY SERVICES OÜ viimased sündmused

?
icon

Deklaratsiooni esitamine.

Ettevõttel on esitatud Ühendusesisese käibe aruanne (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-07-22)

icon

Esitamata deklaratsioon.

Ettevõttel on esitamata Ühendusesisese käibe aruanne (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-07-22)

icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..