Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

REVERTE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

164 külastajat

1 jälgija

REVERTE OÜ: Tudulugu

Lääne-Viru kandi aadressiga ettevõte, REVERTE OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. P..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 535 tk ehk 32.4% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused" riiulisse vorbitud 2 927 ettevõtet (47.2% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis REVERTE OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti M. R. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 55-aastane naine, K. O. (s. 09.06.1965). REVERTE OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige K. O. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 118, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 397 004) ja kasumit oma omanikele 54 871 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..